Orthotic Внесува 3/4, Plantar Fasciitis Поддршка Чевли Табани за Рамни Стапала Пета Поттикне, Metatarsal Влошки Пета Перница Лак поддршка за Жените и Мажите, L
Свеж

Orthotic Внесува 3/4, Plantar Fasciitis Поддршка Чевли Табани за Рамни Стапала Пета Поттикне, Metatarsal Влошки

DEN 479.52

Во продавницата

ЦВРСТАТА ПОДДРШКА - А 3/4 должина пар на orthotic внесува овозможува анатомска лак поддршка и утеха за оние со рамни стапала, plantar fasciitis, overpronation, или нога, лак, и пета болка.ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН - Овие 3/4 висок лак поддршка табани развиена специјално за оние кои страдаат од различни степен на нога заболувања, како и оние кои бараат нешто со дополнителни лак поддршка и утеха.Променлива Амортизирање Технологија обезбедува насочени тапацир со мека, поддршка чувствуваат.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Овие plantar fasciitis поддршка беа направени од високо-квалитет ЕВА материјал со пот wicking, двојно-layer тапацир, и носат отпорни, анти-пропадна microfiber.By намалување на топлината и триењето, на врвот ткаенина остава нозете поудобно, заштитени, и кул.УЛТРА ТЕНОК ДИЗАЈН - Флексибилна, цврста лак поддржува со тенка, конусни работ дизајн удобно се вклопуваат во повеќето чевли.ТРИ ИНДИВИДУАЛИЗИРА ГОЛЕМИНИ - Овие 3/4 должина табани лак поддршка се достапни за мажите и жените, ги собере сите видови на чевли.Изберете големина најблиску до вашата големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи