Higoo Универзална Пиштол Клип Holster, Скриен Пиштол Спојувалка за Каиш за Пиштол Пиштоли.
Свеж

Higoo Универзална Пиштол Клип Holster, Скриен Пиштол Спојувалка за Каиш за Пиштол Пиштоли.

DEN 358.80

Во продавницата

Универзал за Полу-Autos,Одговара на сите производители и сите calibers.Монтажа плоча придава на двете страни на лизгачот или рамка со VHB двојно двострано лента.Монтажа бара рамна површина што може да вклучуваат жлеб или текстура површини.Користи Авион Лепило да се качи на вашиот пиштол без дупчење или допирање.Едноставен и лесен за да го инсталирате или отстраните ако е потребно.Монтажа бара рамна површина што може да вклучуваат жлеб или текстура површини.Компатибилен со сите ambidextrous safeties и повеќето Ласерски Костец.Прилагодливи за длабочина од носат.Силна, Безбедно, Удобно и лесно да се носат со повеќето панталони.Сит Се Вклопуваат, Останува Да Се Стави.За да ја наместите без оглед на аголот работи најдобро.Се стопира и клипот на што ќе одат надвор од вратата.Пакет Содржина : 1 x Пиштол Клип.

Карактеристики на производот

Поврзани производи