Ангажирање Зимски земјата на Чудата LionChief 0-8-0 Сет со Bluetooth Способност, Електрични О Мерач Воз во Собата со Далечинско
Свеж

Ангажирање Зимски земјата на Чудата LionChief 0-8-0 Сет со Bluetooth Способност, Електрични О Мерач Воз во

DEN 7199.76

Во продавницата

На ЛОКОМОТИВА SHOWSTOPPER – Проверка на Зимски земјата на Чудата Lion Chief 0-8-0 воз поставите; Овој воз е опремен со Bluetooth технологија, ќе ви овозможи и да планирам шини преку мобилен уред; да се Одлични за деца, хобисти и одмор украсување.ВКЛУЧУВА – 0-8-0 парна локомотива; 'Зимски земјата на Чудата' boxcar, резервоарот автомобил и caboose; Fas Track вклучува : 8 криви 036 песни, две 10" директно песни, терминал, 10" директно Plug-Expand-Игра моќ заклучување на одделението; 18 VDC/11 VA напојување; Lion Chief далечинското.ВОЗ КАРАКТЕРИСТИКИ – Воз контролира со далечински контролер, или via Bluetooth; Puffing чад; Прекинувач за позадина, рог, бел, ПА се најавите и пареа chuffing звуци; Rail Sounds РК звучен систем; Оперативен couplers; Моќен одржување-бесплатен мотор, повеќе.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ – О Мерач компатибилен; минимум крива е 031; Поставите должината е 45"; Bluetooth компатибилен.БАТЕРИЈАТА БАРАЊА - Бара три AAA батерии да работат на Lion Chief далечински управувач; Батерии не се вклучени со купување на воз во собата.Големина : Воз Во Собата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи