Патка Бренд Пена Тапацир, 12 Инчи x 20 Метри, Бела (283614)
Свеж

Патка Бренд Пена Тапацир, 12 Инчи x 20 Метри, Бела (283614)

DEN 304.56

Во продавницата

Амортизирање е дизајниран да се заврши и да се заштити нула-чувствителни предмети, како трофеи, плакети, рамки и повеќе.Не абразивни пена на површината за лесно conformability и заштита.Солзи лесно од рака.Перфорирани секои 12 инчи. 12 инчи x 20 метри.Големина : 12 Инчи x 20 Метри Сакате да бидете сигурни дека вашите вредности остане безбедно додека во меморија или на вашиот следен потег?Можете да им Верувате На Патка.Патка бренд на производи за да се обезбеди заштита од елементите, влага и грубото ракување, и може да помогне да се спречи гребнатини, dings и вдлабнатини на вашиот мебел.

Карактеристики на производот

Поврзани производи