Лето Новороденче за Деца Центар Бања и Туш (Неутрални) - Кадата Вклучува Четири Фази кои Растат со Вашето Дете
Свеж

Лето Новороденче за Деца Центар Бања и Туш (Неутрални) - Кадата Вклучува Четири Фази кои Растат со Вашето Дете

DEN 1079.76

Во продавницата

ПОЕДНОСТАВУВАЊЕ на БЕБЕТО КАДА ДИЗАЈН : На Лето Новороденче за Деца Центар Бања и Туш удобно поддржува новороденчињата да ги години преку четири капење фази.ФАЗА 1 : новороденото прашка може да се користи при капење бебе во мијалникот со отстранлив туш единица.ФАЗА 2 : детето прашка може да се користи во дете када, кој се вклопува во возрасни када за капење Отстранлив единица може да биде прикачен на страната на toddle када за лесно миење.ФАЗА 3 : Како бебето расте, прашка може да бидат отстранети за да се транзиција во дете када.ФАЗА 4 : За проширена употреба, отстранлив туш единица може да се користи во возрасни када.Боја : Сина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи