До-Cycled Светло Сина Бомбај Sapphire Џин Шише Усна Pendant Рециклирани Алкохол Шише
Свеж

До-Cycled Светло Сина Бомбај Sapphire Џин Шише Усна Pendant Рециклирани Алкохол Шише

DEN 288.00

Во продавницата

Оваа pendant е направен од усните на Бомбај Sapphire Џин шише.Јас го намали шише, освен со плочка видов и се загрева на усна во мојот печката да 1520 степени Целзиусови за да се изедначи со тоа надвор.Тоа доаѓа со 24" восок памук мозок дека имам само лабаво заврзана така може да се прилагоди на вашиот склопот на должина. (#nv1) Димензии : Прибл. 1 1/2" од 1 2/3" Сите мои објекти се на залиха и се подготвени да брод.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Jingle Bell Ѓердан
Свеж
Jingle Bell Ѓердан
Во продавницата
DEN 155.76
Оценка на посетителот: