VAUDE Brenta 24, Маслиново масло, Една Големина
Свеж

VAUDE Brenta 24, Маслиново масло, Една Големина

DEN 1632.00

Во продавницата

Ergo форма рамо ремени за Оптимална слобода на движење.Поместена хип крила со еден zip pocket.Zip џеб во капакот.Дополнителни поштенски капак џеб внатре.Мобилен телефон скривам џеб.Големина : Една Големина | Боја : Маслиново Масло.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

VAUDE Prokyon 22 Ранец
Свеж
VAUDE Prokyon 22 Ранец
Во продавницата
DEN 5278.80
Оценка на посетителот: