Matzie на Мажите им Помогне на Замав Тренер
Свеж

Matzie на Мажите им Помогне на Замав Тренер

DEN 1629.60

Во продавницата

Помош Замав Тренер подобрува : Контрола - Дистанца - врвка за околу Порака - Точност - Clubhead Брзина - Сила - Темпо и Времето - Мускулна Меморија.Контрола : ексклузивното обука зафат места палецот и Индекс на прст V е во традиционалниот 11 часот и 12 часот позиции, што резултира со максимална мускулна интеракција.Release : ослободување акција е два-дел движење вклучување на грб, рамена, и ротација на рацете.Динамиката на помош обезбедува контролирано ослободување на движење за да се подобри далечина и точност.Ќе добиете брз и трајни резултати.Со помош, ќе уживаат голема голф. 100% Пари Гаранција За Враќање. 3.7 унца потешки главата.Ал Geiberger, Г-дин 59 вели : "За десет години, јас сум користи помош за подобрување на мојата игра.Помош ќе ја прекине својата парче и автоматски да се подобри вашиот замав." Се приклучат на илјади кој се користи ПОМОГНЕ и да се доживее возбуда на подобро голф со подолго, повеќе точни снимки, и пониски оценки.Патентираната ПОМОШ, со својата прецизност свиткана вратило, exaggerates ослободување со сила 16 пати поголема од 6 железо за да се научи правилно рака акција за подолго straighter снимки.Плус тоа се елиминира режење.Помош е светски најдобро продаван замав тренер со стотици илјади во употреба од страна на PGA, Виш PGA, и LPGA турнеја аргументи, како и голф училишта, универзитети, и аматери на сите нивоа на вештини.Без разлика дали сте дома, во канцеларија или во низа, занишан Неверојатни им се ПОМОГНЕ на неколку минути секој ден го прави голф лесно и пријатно.Помош доаѓа со инструкциите напишани од страна на PGA Настава Професионална.

Карактеристики на производот

Поврзани производи