Желка Восок 53482 Хибридни Решенија Автомобил Внатрешни работи Misting Detailer Спреј, 20oz
Свеж

Желка Восок 53482 Хибридни Решенија Автомобил Внатрешни работи Misting Detailer Спреј, 20oz

DEN 575.04

Во продавницата

Мирис-X технологија елиминира непријатните мириси и freshens внатрешноста на вашиот автомобил до 30 дена.За искористување на сите внатрешни површини како што се пластика, винил, кожа, гума, технолошки екрани и стакло.Користете убедливо движење да спреј директно на површини. Удар лесно со вториот чисти микрофибер крпа.Едноставна спреј-и-избришете апликација; совршен за брзо, на-на-go употреба.На уникатно дизајнирани испорака систем нуди високи перформанси дури и misting заедно домаќин на еколошки придобивки. Се тресат шише добро.

Карактеристики на производот

Поврзани производи