Јас Срце Љубов Canzone D'Autore - Мека Flexfit Бејзбол Капа Капа
Свеж

Јас Срце Љубов Canzone D'Autore - Мека Flexfit Бејзбол Капа Капа

DEN 599.76

Во продавницата

УДОБНО И ПРИЈАТНО во Нашата средината на профилот капа има 63% Полиестер, 34% Памук, и 3% Spandex правење на копии на неговиот дизајн.Со својот патентиран flexfit водат sweatband оваа шапка е удобно и практично.КВАЛИТЕТ КАРАКТЕРИСТИКИ - Нашите шапка карактеристики 6 претходно биле вклучени за breathability и влага абсорбента spandex sweatband да бидете кул, дури и во најжешките денови.Тоа е тешко buckrum пораби во предниот дел на 3 1/2" круна, со 6 табли, и 8 реда на крои дека сите помогне да се задржи оваа капа во совршена форма.ОНА ШТО Е ГОЛЕМИНАТА? - Ова е flexfit капа која доаѓа во две различни големини.Ние препорачуваме проверка на нашиот големината на табелата за да се утврди која големина е најдобро за вас.КВАЛИТЕТОТ ВЕЗ - Овие капи се дигитално извезена со нега по купувањето.Ние само го користите најдобрите теми.Дизајнот на сликата е пораби во предниот buckram на шапка исто како што е прикажано.Ова е одличен стилски и модерен начин да се направи изјава.НАПРАВЕНИ ВО САД - Секој од нашите капи се извезени токму тука, во САД.Ние се грижиме во нашата изработка и квалитет и само ќе го избави премиум квалитет на производот.Нашите средината на профилот капа е дигитално извезена со нега по купувањето.Дизајнот на сликата е пораби во предниот buckram на шапка исто како што е прикажано.Ние се грижиме во нашата изработка и квалитет и само ќе го избави премиум квалитет на производот.Големина на : Мали-Средни | Боја : Каки Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Карактеристики на производот

Поврзани производи