Taekwondo Трајни Удар Подлога-Целни Tae Квон Дали Карате кик-бокс Тренинг TKD Корне Подлога Пракса Удар Целна Обука Двојно Лице Удар Нога Подлога Спортски Стока Гребло - Цр
Свеж

Taekwondo Трајни Удар Подлога-Целни Tae Квон Дали Карате кик-бокс Тренинг TKD Корне Подлога Пракса Удар Целна

DEN 407.76

Во продавницата

Материјал : СТП кожа надвор и високо еластична компресија сунѓерот внатре.Големина : 15.4" x 7.7" x 2".Применливи во погодок пракса на Taekwondo, боречки уметност и др.Со врвка за околу рака за да го запрете удар подлога од фрејмови.Дизајн : Двоен Корне Подлога, која се состои од два компјутери Целна лист.Се користи за Taekwondo (или други Боречки Вештини) фанови да се практикуваат ниска и висока клоци!Целото тело е издржлив и флексибилност.Ова двојно страни цел е идеален дизајн за постигнување на високи и ниски удари,, Зголеми вашата брзина, точност и сила.Спецификација : Материјал : СТП кожа надвор и високо еластична компресија сунѓерот внатре.Големина : 15.4" x 7.7" x 2" Пакетот вклучува : 1 x Обука Подлога.

Карактеристики на производот

Material:
PU leather outside and high elastic compression sponge inside.
Size:
15.4 x 7.7 x 2
Package includes:
1 x Training Pad :

Поврзани производи