Generc Slingshots со Висока Прецизност Телескопски Slingshot Надградба Повеќе Гумени Бендот Slingshot за Возрасни Снимање Прашка Shot со Инфраред Домет Лов Slingshots, Метал Slingshot Катапул
Свеж

Generc Slingshots со Висока Прецизност Телескопски Slingshot Надградба Повеќе Гумени Бендот Slingshot за Возрасни

DEN 2378.40

Во продавницата

5 inch Material : метал slingshot главата + авијација алуминиум телескопски rod Weight : 290 grams Package Вклучуваат : 1 x Телескопски Slingshot за hunting50 x Челик Муниција Ball3 x Рамен Бендови за Slingshot1 x Топката Slingshot Торбичка.Моќен Slingshots за снимањето slingshot за да ги истера досадни животни, чејс далеку дивите мачки, верверички, без повреда на them Outdoors прашка shot, исто така, одлично за обука, планинарење, лов, риболов, отворено конкуренција, фитнес , соодветен подарок за деца/пријатели/families Hunting slingshots е корисно во подобрување на фигура, вежбање рака сила, подобрување на реакција способност, ги држи луѓето се блиску до природната freely Professional дизајн со Y-форма широк лак дизајн постабилна одлично за почетници, деца и унисекс adults Feature : - Три-ниво телескопски, посилни влечење на сила, лесно да се носат - На долг стап ја зголемува стабилноста на slingshot - Ноќ визија домет помага да се пука во текот на ноќта - Y-форма широк лак постабилна - Удобно & Стабилна се Справи со удобни за контрола на Квалитет, природни гума, отпорни на абење, висока еластичност - Екстра-долго влече сила од кожа бенд, не се ослободување на Природни гумени бендот дизајн, exerting сила повеќе униформа, повеќе моќни stretch Parameter : Должина : 30-72.5 inch Slingshot главата ширина : 8cm/3. [НАДГРАДБА на ГУМЕНИ БЕНДОТ СЛОТ] : Slingshots катапулт slingshot лак на главата, може да биде сериозна, со различни гума бендови, двојно картичка гума бендови, и круг гума бендови.6 inch Handle материјал : ABSHandle должина : 9cm/3.

Карактеристики на производот

Поврзани производи