X AUTOHAUX за Chevrolet Пионер Центар Конзола Купот на Капакот на Држачот за Клупата Седиште Центар Конзола Потпирач Подлога Сива 25998838 25998847 25998844
Свеж

X AUTOHAUX за Chevrolet Пионер Центар Конзола Купот на Капакот на Држачот за Клупата Седиште Центар Конзола

DEN 717.12

Во продавницата

Одговара за Chevrolet Пионер, за GMC Пратеник, за Oldsmobile Bravada.Добра замена за оригиналната дел.СТП Кожа и Пластични материјали се лесни за чистење.Трајни производи за автомобил.Вие не треба да се грижите за повреди на централната конзола која е генерирана од топлина и возраст.Лесен за инсталација : Лесно се монтира и се обезбедени на конзола едноставно им помогнам на своето место.Нема седиште или конзола отстранување е потребно.Нема настава е потребно и вклучени.Внимателен кон детали : Добри перформанси одговара на вашиот центар конзола.Лесно да се чисти и да ги зачувате вашите време.Направени на СТП и пластика, издржлив и не е лесно да се деформирани.Лесен за одржување и чистење.Лесно да се инсталира, нема потреба да се отстрани конзола.Ја подобрува комфорот и прави се вози повеќе удобно.Подобрување на изгледот на вашето Возило за внатрешни работи.Ова е не-ОЕМ производи, додаток само!.Материјал : СТП Кожа, Пластика.Потпирач за Подлога Големина : 34x18x5.5cm / 13.39"x7.09"x2.17"(L*W*H).за Oldsmobile Bravada 2002-2004. за Isuzu Ascender 2003-2008. за GMC Пратеник 2002-2009. за Chevrolet Пионер 2002-2009. за Buick Рение од 2004 до 2007 година. 1 x Центар Конзола Капак.

Карактеристики на производот

Поврзани производи