Спортски Градници за Жени Црисс-Крос Назад Поместена Тренингот Резервоарот на Врвот Среден Поддршка Култури Блузи, за Жени
Свеж

Спортски Градници за Жени Црисс-Крос Назад Поместена Тренингот Резервоарот на Врвот Среден Поддршка Култури

DEN 1111.20

Во продавницата

75% Полиестер, 25% Spandex.Големина надолу за повеќе компресија.Повлекување На затворање. 【Медиум Поддршка】Обезбеди масна и ниско-триење поддршка, со ниско влијание, не се тесни на градите и рамото.Овој градник е наменет да им обезбеди на средна поддршка за А/Б/В чаша.Тие имаат посебен чаши за гради да ги задржи во место и поширокиот бенд за дополнителна поддршка. 【Дизајн】Отстранлив чаши направени од животната средина-пријателски материјал, longline дизајн нуди стабилност и удобност.Стилски strappy назад е одлична за светлина, средни и високо влијание активности, покажете ја вашата убава назад крива но не се изложуваат премногу. 【Услужни и Лесен Материјал】Тренингот блузи направени од мазна, дише и брзо сушење ткаенини.И влошки не може да се види преку. 【Натпревар】се Носат во текот на вашиот здолништа, панталони или панталони за секојдневна облека, и совршено одговараат со вашиот омилен leggings за тренингот се вклопуваат. 【По-Продажбата на Услугата】Ако не сте задоволни од било која причина, Joyspels нудат 100% задоволство и 30 дена гаранција за враќање на парите.Joyspels Спортски Градник за Жените.Карактеристики : Влага-wicking и брзо-сува, Мека&Дише, Средни Поддршка, Кожата-пријателски.Лесно да натпревар : Лесно да одговараат на вашите панталони, leggings, фармерки или панталони за да се излади секојдневниот изглед.Секојдневниот активен начин на живот носи како Ryoga, пилатес, џогирање, трчање, велосипедизам, бокс, куглање, тенис, танц, одење, фитнес, часови, фитнес тренингот, или секојдневна употреба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи