K&N Мотор Филтер за Воздух: Високи Перформанси, Премиум, Перат, Замена на Филтер: се Вклопува 2010-2018 АУДИ (A6, Quattro, A7, S6, S7, RS6), E-1983 година,
Свеж

K&N Мотор Филтер за Воздух: Високи Перформанси, Премиум, Перат, Замена на Филтер: се Вклопува 2010-2018 АУДИ

DEN 1679.76

Во продавницата

ШТЕДИ ПАРИ : К 2011-2018 AUDI A6 Quattro; 2010-2018 AUDI A7; 2010-2018 AUDI A7 Quattro; 2012-2018 AUDI S6; 2012-2018 AUDI S7; 2014 AUDI A6 Quattro RS6 На Ks акции кабината филтер за воздух со перат и еднократно верзија која се чисти и freshens дојдовни воздух.K&N филтер за воздух за чистење колекции се состои од шест-чекор одржување систем дизајниран за чистење на било кои K&N подмачкана памук филтер за воздух.K&N воздухот производи додадете коњски сили, вртежен момент и забрзување на вашето возило.КОНСТРУИРАН МОЌ : State-of-the-art филтрација медиумите овозможува до 50% повеќе струење од расположливиот хартија, филтри за да се зголеми моќта и забрзување.K&N Кабината Филтри за Воздух се дизајнирани да бидат исчистени и повторно употребува одново и одново.Тие се во состојба да се справи со тешки апликации и да го блокира 99% од странски материјал.

Карактеристики на производот

Поврзани производи