TYR Унисекс Врзани Поврзана Beanie
Свеж

TYR Унисекс Врзани Поврзана Beanie

DEN 359.76

Во продавницата

100% Акрил.Направен во САД.Се повлече На затворање.Машина За Миење.ВРЗАНИ ПОВРЗАНА BEANIE.На ладното време од суштинско значење, се задржи топло пред и по вашето вежбање во TYR Врзани Поврзана Beanie.Со двојно поврзана изградба во 1 × 1 ребро, оваа шапка обезбедува голема водат и задржување за да се вклопи во повеќето која било големина главата.Со тешка категорија breathability, ова удобно beanie е создадена со ултра мека пати-up манжетната за елегантни одговара.Една големина одговара на повеќето, тинејџерите, жените и мажите.На ладното време од суштинско значење, се задржи топло пред и по вашето вежбање во TYR Врзани Поврзана Beanie.Со двојно поврзана изградба во 1 × 1 ребро, оваа шапка обезбедува голема водат и задржување за да се вклопи во повеќето која било големина главата.Со тешка категорија breathability, ова удобно beanie е создадена со ултра мека пати-up манжетната за елегантни одговара.Направен во САД.Изработка : 100% Акрил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи