Hanes Крајната Бебе Flexy 5 Pack Долг Ракав Bodysuits
Свеж

Hanes Крајната Бебе Flexy 5 Pack Долг Ракав Bodysuits

DEN 402.72

Во продавницата

60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење. 4-начин се водат обезбедува совршено се вклопуваат.Супер мека, еластична ткаенина се движи со бебето.Проширување со рамената се лесно да се добие во текот на baby ' s head.Засилен прилепува за издржливост. 4 едноставна големини на располагање во 6 месец зголемувања и одговара на бебето подолго.Hanes Крајната Flexy 5 Pack Долг Ракав Bodysuits беа дизајнирани со бебе во умот.Тие се супер мека, еластична, и се достапни во 4 едноставни големини да се вклопи бебе подолго.

Карактеристики на производот

Поврзани производи