430ML Алуминиум Тави со Капаци - 10 Фолија Тави и 10 Фолија Капаци - за Еднократна употреба Храна Контејнери Одлична за Печење, Готвење, Греење, Чување, Prepping Храна
Свеж

430ML Алуминиум Тави со Капаци - 10 Фолија Тави и 10 Фолија Капаци - за Еднократна употреба Храна Контејнери

DEN 215.76

Во продавницата

Совршен за СКАРА Бразилецот : Рев до скара и за СКАРА и ајде да се добие оваа партија започна!Со нашата Алуминиумска Фолија Пан Вредност Пакет, можете да го направите сето тоа!Се пече колачи и други третира, скара или печено срдечна месо, зачувување на свежо овошје и зеленчук, и многу повеќе!Ако сте водење на угостителски бизнис или ресторан, овие foils тави се погодни за чување на храна за испорака или се надвор, како и.Се создаде импресивна презентација со нашето здрав, сребро тави. *Капаци вклучени.Потсетување : На алуминиумска фолија пан не може да се загрее на храна кога тоа се става во микробранова печка.За греење на микробранова печка ќе се произведуваат електрични искри, која може да ја оштети микробранова печка.Ве молиме не се обидувајте тоа лесно.Големина : 15cm Length*12cm Width*4.6 cm Height 430ml, 16.4 cm Length*13cm Width*4.9 cm Height 600ml, 19.6 cm Length*12.6 cm Width*5.3 cm Height 700ml, 21cm Length*14cm Width*4.2 cm Height 850ml, 26cm Length*19cm Width*6cm Height 1900ml, 35cm Length*12.9 cm Width*5cm Height 1350ml, прирачник за мерење, ќе има грешки,тоа е нормално.Карактеристики : Алуминиумска Фолија Пан е да не се грижите за чистење, само фрли нив, кога ќе завршиш,Тие се, исто така, машина за миење садови, фурна и замрзнувач безбедно.Услуга : На алуминиумска фолија пан може да се деформирани за време на транспортот.Ова е нормален феномен.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Објектот Пакет Количина : 10 | Димензии : 430.

Карактеристики на производот

Поврзани производи