Skybella Правец на Chimes за Надвор - Професионално Tuned Правец на Chimes со Звук Options и Контрола на Јачина на звук. 35 Правец На Свири. Отворено Правец на Chimes Подготвени да Подаро
Свеж

Skybella Правец на Chimes за Надвор - Професионално Tuned Правец на Chimes со Звук Options и Контрола на Јачина

DEN 935.76

Во продавницата

Звук Опција - На Skybella правец на свири е специјално изграден за да ви даде целосна контрола на јачината на звукот и на ѕвонење.Имате способност да го исклучите звукот на вашиот отворено правец да оди заедно или да ја промените јачината на звукот.Професионално Рака Tuned - Skybella правец на chimes за надвор се професионално одбраната на Б-Големи Pentatonic свири скала за да се создаде убава и мирен тон за вашиот отворено свири.Висок Квалитет на Материјалите - Сите Skybella правец на chimes за надвор длабоки тонови се стручно направена со највисок квалитет на алуминиум и се прав обложени со UV заштита, па можете да уживате во нив за годините што доаѓаат.На Crios свири мерки 35 инчи од врвот на кука на дното на поголеми windcatcher, со што за убава фигура на отворено оркестарот тоа е само право големина.Kinki - Skybella chimes за отворено се пакуваат во домот подарок кутија со што нашите windchimes совршен подарок за било кој повод, Денот на Мајката, Таткото Ден, годишнина и повеќе.Вашите најблиски ќе уживате во убавината на овие windchimes на отворено во градина, двор, патио, тремот, дворот или дури и затворен.Прашања?Имаме ви се опфатени.Секој Skybella Правец на Свири вклучува вметнување книшка ви покажува како правилно да се откажам вашиот правец на свири на отворено, заедно со инструкции за тоа како да се промени од вашиот бонус windcatcher, и ја прилагодите јачината на звук на вашиот windchime.

Карактеристики на производот

Поврзани производи