Primitives со Кети 21723 Кутија Знак, 3 x 4, се Јавам на Мајка ти
Свеж

Primitives со Кети 21723 Кутија Знак, 3 x 4, се Јавам на Мајка ти

DEN 239.04

Во продавницата

Боја : селски црно и бело.Димензии : 3 х 4-инчи.Материјали : направени со висок квалитет дрвени и потресени боја.Дисплеи : специјално дизајнирани да можат слободно да застане на свои или висат на ѕидот.Цел : совршен потсетник за вашето дете, или за себе, да се јавам дека еден човек кој ќе знае секогаш ќе се грижи.Боја : се Јавам на Мајка ти Донесе инспиративна зборови, дрзок фрази, и сентиментални пораки до вашиот дом, работно место, или канцеларија!Изградени со висок квалитет на дрво и со заоблени агли со изшкуркан рабови за потресени изглед, овие знаци се направени за да се закачи на ѕид или да стојат слободно на нивните сопствени.И не заборавајте да пребарувате за полица sitters, сад крпи, тави, string светла, и повеќе да се комплетира вашиот изглед или да се даде како подарок за тоа посебно некој!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи