QIQIZHANG Анатомија Модел, Мозокот Модел Базалните Јадро Thalamus Caudate Медицински Анатомски Модел Дигитална Идентификација ПВЦ Материјал изготвен од страна Рака за Медици
Свеж

QIQIZHANG Анатомија Модел, Мозокот Модел Базалните Јадро Thalamus Caudate Медицински Анатомски Модел Дигитална

DEN 780.00

Во продавницата

3-годишна ГАРАНЦИЈА & ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Секој анатомија модел доаѓа со не-кавга 3-годишна гаранција.Ако има било какви проблеми со вашиот ' рбет модел само се јавите на нашите во куќата грижа на клиентите како тим и ние ќе работиме напорно за да ги реши сите прашања, замена или рефундирање на вашата набавка.Моделот покажува морфологија и локација на базалните ganglia на мозокот и неговата близина до thalamus (сино).Покажува составот на базалните ganglia на мозокот, вклучувајќи lenticular јадро, caudate јадро.Одлично Образование алатка за Студенти/професори/професионална употреба,префериран избор на експерти.Изработени од еколошки ПВЦ материјал, тоа е рака-насликани убаво. ????????????????????????????????????????????Опис : Детални доволно да ги задоволи студенти, лекари или сите заинтересирани во човекот базалните јадро модел.Тоа може да биде вработен како визуелна помош во наставата на анатомија за студентите на медицина.Овој медицински одделение анатомија модел исто така го прави одличен подарок за медицински професионалци и студенти на медицина и сродни здравствени професии.Големина : Зумирате модел, 12*12*12 CMMaterial : ПВЦ material Kindly забелешка : ве Молиме оставете малку боја разлика поради различни екранот или светло на животната средина.Затоа што тоа е прирачник за мерење, производ големина има мал опсег грешка од 0,5-1cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме да се разбере.Ве молиме слободно да ни E-MAIL, доколку има било какви проблеми и прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да ги ЗАДОВОЛАТ ВАШИТЕ ЗАДОВОЛСТВА во РОК од 24 ЧАСА.????????????????????????????????????????????Повратни информации од корисниците на нашите производи : Тоа е прилично уредни модел.Добро учење помош.

Карактеристики на производот

Поврзани производи