Пионер се Одвратат Дожд Опрема за Безбедност на Јакна и Лигавче Панталони, Водоотпорен, Windproof ПВЦ Работа Одговараат за Мажите, 3 PC Сет со Пронајде Хауба, Жолта, V3010460U-2
Свеж

Пионер се Одвратат Дожд Опрема за Безбедност на Јакна и Лигавче Панталони, Водоотпорен, Windproof ПВЦ Работа

DEN 1756.80

Во продавницата

3-ПАРЧЕ ДОЖД НОСАТ – Сет вклучува дожд јакна, монтажни хауба, и лигавче панталона изработени од ПВЦ/полиестер материјал, нуди 100% водоотпорни и windproof заштита.ZIPPERED ЈАКНА – Тешки дожд грб има 2 големи товар џебови, vented назад и underarms, патент плус snap бура фуста, и сомотски јака.ЦЕЛОКУПНАТА ПАНТАЛОНА – Лигавче панталони има прилагодливи половината и подвезици, и брзо летаат пристап.ШИРОК СПЕКТАР НА ГОЛЕМИНИ – Дожд опрема поставување доаѓа во машка големини мали за да 5 XL.Тоа е светла жолта боја нуди висока видливост во сите видови на времето.ПИОНЕР ВЕТУВАЊЕ – Ние сме биле производство на највисок квалитет на безбедноста и заштитна опрема од 1887 година; нашите предмети се независно тестирани за да се осигура дека сите стандарди за безбедност се исполнети или се надминати.Големина : XX-Large.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Volcom L GORE-TEX Јакна
Свеж
Volcom L GORE-TEX Јакна
Во продавницата
DEN 6838.80
Оценка на посетителот: