Deuter Aviant Пристап Про 60 Ранец
Свеж

Deuter Aviant Пристап Про 60 Ранец

DEN 5760.00

Во продавницата

ОПТИМИЗИРАТЕ ВАШИОТ ПРОСТОР - Компресија ремени може да се користи за да се компресира на чантата кога тоа не е целосна, или за надворешни додатоци на други објекти совршен за вашата патуваат потреби.ЕФИКАСНО СКЛАДИРАЊЕ - НА монтажни архивиран торба за stowing чевли или валканите алишта се вклучени за да се заштити остатокот на багажот од можни нечистотија.Контакт backsystem, изграден со пролетта челична рамка, рамномерно дистрибуира тежина.АКТИВНА, УДОБНО се ВКЛОПУВААТ - ранец е флексибилен круг профил рамка го гарантира голема слобода на движење, додека неговите мулти-фаза Vari Quick прилагодување на системот и поместена хип појас обезбедува совршено се вклопуваат.Deuter патување пакети се опремени со NFC технологија : Едноставно допрете печат со твоите NFC-от за паметен телефон и регистрирајте го вашиот производ за да ви помогне да го лоцира ако изгуби на аеродромот или за време на патувањето.Компресија ремени, умен поделба и посебна торба за валканите алишта се осигура вашата продавница е секогаш безбедно сместени.КОНТАКТИРАЈТЕ со СИСТЕМ - ергономски облик назад влошки на Контакт Систем прегратка на назад и да го дистрибуира тежина на тешки товари рамномерно, ослободување на задниот дел.Овој пакет, исто така, има интегриран покрие за да се заштити пакет и неговата содржина преку аеродромот багаж за ракување.Ако го изгубите вашиот багаж на аеродромот или во текот на вашето патување, регистарот ќе ви помогне да го пронајдете тоа повторно!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи