5/16 Jobber Вежба Карбид Падна 118° Standard Точка САД Направиле (0.3125), 50414
Свеж

5/16 Jobber Вежба Карбид Падна 118° Standard Точка САД Направиле (0.3125), 50414

DEN 481.68

Во продавницата

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики. 0.3125" дијаметар карбид падна jobber должина вежба 118° standard точка. 3 3/16" должина на flute. 4 1/2" целокупната должина. 5/16 дијаметар.Алатка Дијаметар Толеранција : +0"/-.001".Се користи од страна на machinists и хобисти за општа намена дупчење на повеќето материјали. 50414 5/16" (0.3125") Дијаметар Карбид Падна Jobber Должина Вежба 118° Standard Точка, Направени во САД.

Карактеристики на производот

Поврзани производи