Бруно Марк Мажите Оксфорд Облечи Чевли
Свеж

Бруно Марк Мажите Оксфорд Облечи Чевли

DEN 659.28

Во продавницата

100% Вегетаријанска Кожа.Гумен ѓон.Пета мерки околу 1 инчи".Мажите дерби чевли дизајнирани во САД.Мека синтетички кожа горниот карактеристики капа пети.Класичен чипка-up конструкција за безбедна одговара.Премиум кожа поставата и лесно поместена латекс footbed за сите-ден удобност.Флексибилни и удобно дерби фустан чевли со гумени outsole.Пета Висина Мерење : Околу 1 инч.

Карактеристики на производот

Поврзани производи