SMARCH Работи Табани за Мажите, Полу-Обичај Лак Поддршка Orthotic Влошки за Чевли со Перница Влошки/Чевли Лепак - се Спречи Болка & Вирус Повреди за Спортисти НБА кошаркари
Свеж

SMARCH Работи Табани за Мажите, Полу-Обичај Лак Поддршка Orthotic Влошки за Чевли со Перница Влошки/Чевли Лепак

DEN 863.76

Во продавницата

Ние ќе продолжиме со нашите иновации во технологијата за нови products.Ние дизајниран различни видови на лак за поддршка табани да ви помогнат да го вратите природниот усогласување и ги задржи нозете од болка и замор.Ние специјално дизајнирани овие серии на комплементарни елементи, да додадете интереси и потреби во секојдневниот живот.Врз основа на овие податоци, ние помина скоро 2 години да се прилагоди совршен лак поддршка чевли табани за спортски група.Ние дизајниран различни видови на лак за поддршка табани да ви помогнат да го вратите природниот усогласување и ги задржи нозете од болка и замор.Без оглед на она што вашата секојдневна употреба или прави спортот, оваа лак поддршка табани да те направи кул и свежа во текот на целиот ден, која има корист од 100% Coolmax Нано-Сребро Ткаенина ние усвојува.Тоа е сугерираше дека го изберат правото табани за себе и имаат вашата иднина на вашите нозе.SMARCH тим е составен од екслузивно podiatry професори, лекари и дизајнерите во оваа полиња.Со цел да ефективно да се поправи лошата држење и да се спречи предизвикаат проблеми или injuriese, ние ја имате анализирано разлика на нога движење од научни држење и движење откривање на 10 години.Со цел да ефективно да се поправи лошата држење и да се спречи предизвикаат проблеми или injuriese, ние ја имате анализирано разлика на нога движење од научни држење и движење откривање на 10 години.Ногата е 26 коски и 33 зглобовите се од витално значење за човечкото тело е на кинетичкиот синџир.Нашата визија е да ги споделите со атлетик толпата се постигне најдобрите и најпознатите удобно табани искуство и далеку спортски повреди.Тоа е сугерираше дека го изберат правото табани за себе и имаат вашата иднина на вашите нозе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи