Лав Премиум Скари 32-Инчен Течен Пропан Скара L75000 со Една Страна Режач, Еко Пријателски Фрижидер, Врата и Фиока Комбо со 5 во 1 BBQ Алатка Постави Најдоброто од Дворот Г?
Свеж

Лав Премиум Скари 32-Инчен Течен Пропан Скара L75000 со Една Страна Режач, Еко Пријателски Фрижидер, Врата

DEN 2639.76

Во продавницата

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Лав L75000 32" Течен Пропан Скара карактеристики 4 фрлија нерѓосувачки челик горилници (75,000 вкупно BTUs).Направени со 304-16 мерач комерцијални одделение од нерѓосувачки челик и 830 квадратни.во.на површината за готвење.Компонента пакет се справи вклучува Лав Една Страна Режач, Лав Еко Пријателски Фрижидер, и Лавот Вратата и Фиока Комбо со Крпа Решетката.Гурманските пакетот вклучува пушач кутија, скара главата платно капак скара комплет, griddle и griddle смена.Пакет Справи вклучува СКАРА 5 во 1 Алатка во Собата во кој 17" Шпатула, 16" BBQ вилушка, Basting Четка, Плута Завртка, и ружино дрво се Справи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи