DEEPCOOL GAMMAXX C40 CPU Ладилник,4 Heatpipes,92mm PWM Фан,Компактен Heatsink Мали Димензии за Intel/AMD Процесори (НА4 Компатибилен)
Свеж

DEEPCOOL GAMMAXX C40 CPU Ладилник,4 Heatpipes,92mm PWM Фан,Компактен Heatsink Мали Димензии за Intel/AMD Процесори

DEN 839.76

Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Мали во големина со висина на 137mm, со користење на 92mm фан.Моќни перформанси, компактен fin дизајн + моќниот вентилатор го прави способен за поддршка на чипсети до TDP 130 W.Off-центар heatsink структура, за да се избегне мешање со RAM меморија. 4*Ф6 mm топлина цевки директно во контакт со ПРОЦЕСОРОТ, апсорпција и dissipating топлина поефикасно.Специјални назад плоча заградата и метал адаптер рамка го прави лесно монтирање и силна структура.М-atx и ITX изгради фанови веќе долго време се болни од големината или цена mismatching при изборот на CPU кулери.За да се излечи главоболка, DEEPCOOL носи крајната ладење решение кое ги комбинира сите предности.GAMMAXX C40 е само 137mm високи, но, специјално дизајнирани компактен перка и 92mm моќен фан направи прекрасен во изведба, Можност за поддршка чипсети на TDP до 130 W.

Карактеристики на производот

Поврзани производи