Frymaster 810-1105 Вратата Магнет
Свеж

Frymaster 810-1105 Вратата Магнет

DEN 1680.00

Во продавницата

Вистински ОЕМ Замена дел.Фрај господар одамна е водечки снабдувач на комерцијални fryers, пржење системи за вода-бања rethermalizers, тестенини cookers и додатоци.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на Потекло : Кина.Опис на производот Фрај господар 810-1105 Вратата Магнет, Срј господар одамна е водечки снабдувач на комерцијални fryers, пржење системи за вода-бања rethermalizers, тестенини cookers и додатоци.Од Производителот Frymaster 810-1105 Вратата Магнет , Frymaster одамна е водечки снабдувач на комерцијални fryers, пржење системи за вода-бања rethermalizers, тестенини cookers и додатоци.

Карактеристики на производот

Поврзани производи