LENOX Алатки 1991382 U-месо тело Чисто Сечење Дрво Убодни Виде Ножот, 4 x 5/16 10 TPI, Pack 3
Свеж

LENOX Алатки 1991382 U-месо тело Чисто Сечење Дрво Убодни Виде Ножот, 4 x 5/16 10 TPI, Pack 3

DEN 228.48

Во продавницата

Моќ Експлозијата Технологија Ја Зголемува Издржливост.Висока Брзина На Детонација Зајакнува Ножот За Да Се Намали Паузи И Зголемување На Издржливост.Чисти, Прецизни Намалувања Во Дрво.Прецизност Земјата Заби Со Оптимизиран Заб Агли Се Обезбеди Чиста Завршница.Се Користи За Општа Заврши Намалувања Во Иглолистен, Тврдо Дрво, Пластика & Композити.Вклучени Компоненти : (3) 4" 10 Tpi U-месо тело Убодни Видов Ножеви.LENOX Алатки 1991382 U-месо тело чисто сечење дрво убодни виде ножот, 4-инчен x 5/16-инчен 10 TPI, 3-пакет овозможува на корисниците со подобрување на сечилото издржливост и чиста, мазна намалувања во дрво.Моќ експлозијата технологија® зајакнува ножот за да се намали паузи и зголемување на издржливост.Прецизност земјата заби со оптимизиран заб агли се обезбеди чиста завршница.

Карактеристики на производот

Поврзани производи