Бебе Тренд Тренд 2.0 Активност Вокер, Сина Sprinkles, Сина
Свеж

Бебе Тренд Тренд 2.0 Активност Вокер, Сина Sprinkles, Сина

DEN 839.76

Во продавницата

Отстранлив играчка бар со играчки.Голем опкружувачки послужавник за храна или играчки.Три-позиција висина прилагодливи.Висок назад поместена седиште.Екстра широк база за супериорна стабилност.За чистење на седиштето подлога, користете само благи домаќинство сапун и топла вода со сунѓер или крпа.Не машина за миење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи