Crocs Деца' Класичен Заглави
Свеж

Crocs Деца' Класичен Заглави

DEN 216.00

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Етилен Винил Ацетат единствена.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Пета мерки околу 0.33".CROCS ЗА СЕКОГО : како возрасни Класичен Crocs, децата' верзија нуди истата голема чевли за младите.Лесно и лесно исклучете го прави овие пар на Crocs деца треба.РАЗНОВРСНА И УДОБНО : Неверојатно светло и лесно да се носат, овие девојки и момчиња Crocs се создадени со Croslite пена за Исконски Crocs Удобност.Флексибилен материјал е сигурно да се биде сакан од сите.ОНА што ГОЛЕМИНАТА јас ТРЕБА да ги КУПИТЕ : Овие деца' Crocs нуди пространа одговара и ние препорачуваме да нарачате големина до следниот најголем цела големина.Да ГИ НАПРАВИ СВОЈ : Овие девојки и момчиња Crocs нуди пространа и великодушни одговара дека се сигурни дека за да одговара на секоја нога.Децата' Crocs може да се прилагоди со Jibbitz шарм за да ги рефлектираат нивните лични талент.CROCS ЗА МОМЧИЊА И ДЕВОЈЧИЊА : Овие Crocs за девојки и момчиња се забавно да се носат и лесно да се чисти користење на сапун и вода.Можностите се бескрајни, кога ќе ги прошири вашите деца' гардероба со овие стилски чевли.Лесно на, лесно off!Исто како и возрасните Класичен, децата' верзија нуди неверојатна утеха и поддршка, благодарение на светлината, трајни Croslite материјали и дизајн.Децата може да ги прилагодите на нивниот Crocs заглави сепак им се допаѓа; вентилација дупки се приспособат Jibbitz бренд шарм.

Карактеристики на производот

Поврзани производи