Yukon Опрема & Оска (YP C5-C8.25) Челик Покритие за Chrysler 8.25 Диференцијал
Свеж

Yukon Опрема & Оска (YP C5-C8.25) Челик Покритие за Chrysler 8.25 Диференцијал

DEN 1190.40

Во продавницата

Челик покритие за Chrysler 8.25" диференцијал.Дел број : YP C5-C8.25. Пакет Тежина : 3.95 фунти.Пакет Димензии : 38.862 L x 11.684 H x 31.496 W (сантиметри).Перформанси делови и прибор од Yukon Опрема и Оска.Квалитетот тестирани и конструиран за максимална издржливост.

Карактеристики на производот

Поврзани производи