Sunnyglade [2-Pack] Преносни Кревет Железнички Браник Гумени Браници Водоотпорен Течење-Доказ Години Децата Бебе Безбедноста Стража Кревет Страна Кревети Одлична за Дома,
Свеж

Sunnyglade [2-Pack] Преносни Кревет Железнички Браник Гумени Браници Водоотпорен Течење-Доказ Години Децата

DEN 887.76

Во продавницата

Креветот Железнички лесно да се лизга под лист дава природно елегантен изглед во спалната соба.Супер компактен и лесен.Тоа е невидливо под листови и отпорна на ноќното несреќи благодарение на својата " вода-отпорни слој.Контрола Ленти под помогнат на Креветот Железнички безбедно место.Изградени со најбезбедната материјали, нашиот кревет шини се безбедни од Phthalates, Bp A и Олово.✔Безбедно и удобност : Ров на обемни, кафез-како метални кревет железнички во корист на безбедни, ефикасни и дискретна гумени бебе кревет железнички!Тоа се лизга под лист и делува како висина бариера, спречување на непријатни паѓа.Совршен за патување, хотели, дома и sleepovers. ✔Цврсти и издржливи : Овој кревет браник ќе остане полн 'n фирма благодарение на течење-доказ, херметички конструкција која може да поддржува тежината на за да 220 Кг. ✔Ултра компактен и пренослив : Кога самопочит, децата кревет железнички е доволно мал за да го собере во џеб и лесно да се спакуваат и да се донесе заедно на патот патувања, семејни одмори, хотел останува, или sleepovers.Кога детето допира железнички време на спиење, тоа е нежна потсетник на работ од креветот. ✔Одговара на Сите Големини Кревети : Тоа е компатибилно да било големина на кревет или креветчето душек вклучувајќи возрасни кревети.

Карактеристики на производот

Поврзани производи