Роџер Еди RE2473B Заградени Audubon Птица Повик,Црвена
Свеж

Роџер Еди RE2473B Заградени Audubon Птица Повик,Црвена

DEN 215.76

Во продавницата

Класичен повеќе од шеесет години.Работи со едноставна пресврт.Произведува звуци кои се привлечат голем број на диви songbirds.Повторно да аплицираат вклучени колофон периодично да се обнови на повици гласовни.Рачно изработени во Род Ајленд од борови дрва и фрлија цинк.ДЕФИНИЦИЈА.

Карактеристики на производот

Поврзани производи