Feyachi RSL-18 Рефлекс Поглед - 4 Reticle Црвено & Green Dot Поглед Оптика со Интегриран Црвени Ласерски Поглед Помалку Од 5mW Излез
Свеж

Feyachi RSL-18 Рефлекс Поглед - 4 Reticle Црвено & Green Dot Поглед Оптика со Интегриран Црвени Ласерски Поглед

DEN 383.76

Во продавницата

Мулти-Reticle : 4 Reticle Шема - ѕвезда, крстот, bulleye и точка.Црвена и зелена осветлена, 5 светлината settings.Широк Поглед На : 33mm објектив обезбедува брз цел стекнување.Широко поле на гледање да се одржи situational свест.Издржливи : Изработени од високо квалитетен Алуминиум, со вграден-во планината за стандард основи, држете нула кога remounting на dismounted поглед.Паралаксата коригира т задржете нула, итн.).Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас.

Карактеристики на производот

Поврзани производи