Шампион Енергија Опрема 100555 4375/3500-Вати RV Подготвени Преносни Генератор, ХИДРАТИ
Свеж

Шампион Енергија Опрема 100555 4375/3500-Вати RV Подготвени Преносни Генератор, ХИДРАТИ

DEN 17240.64

Во продавницата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ДИЗАЈНИРАН ЗА БЕЗБЕДНОСТ : Вклучува ниска масло shut-исклучување сензор и има 0.6-quarts на масло (се препорачува 10 W-30).СИГУРЕН И МОЌНИ : Во 4375 почнувајќи watts и 3500 работи watts, уживаат и до 12 часа се кандидира време на полн резервоар за бензин со ниво на бучава од 68 велика британија од 23 метри.ПОКРИЕНИ МЕСТА : 120 V 30 A заклучување, 120 V 30 A RV и две 120 V 20 A места - Volt Guard изградена-во surge protector спречува overloads и чува вашите апарати и опрема безбедно.INTELLIGAUGE : Следење на напон, фреквенција и работни часови со леснотија.ШАМПИОН ПОДДРШКА : Вклучува 3-година ограничена гаранција со СЛОБОДЕН живот техничката поддршка од страна посветена експерти.Извор на енергија тип : Гас Напојува.

Карактеристики на производот

Поврзани производи