100Pcs Сплит Шут Риболов Тегови Sinkers Риболовен Прибор Опрема Опрема Работи Доведе Шут Sinkers
Свеж

100Pcs Сплит Шут Риболов Тегови Sinkers Риболовен Прибор Опрема Опрема Работи Доведе Шут Sinkers

DEN 239.76

Во продавницата

Коло дизајн,единствен рационализација дизајн го намалува отпорот падне во вода.Служба : Ние обезбеди 90 дена за враќање на пари или размена на гаранција.Риболов Sinkers : Овој вид сплит шут тежина се направени од чисто олово и има висока густина.Одлично за менување на ситуации со тоа што дозволува да се прилагодат со додавање и отстранување на тегови.Коло дизајн,единствен рационализација дизајн го намалува отпорот падне во вода.Доведе Шут Риболов Тегови : Мазна површина, одлична изработка, може да биде сериозна со рака.Тоа може да се користи.Сплит Шут Риболов Тегови : Постојат 5 различни тежина sinker во случај,секоја големина 20pcs,вкупно 100pcs.Риболов Sinkers : Овој вид сплит шут тежина се направени од чисто олово и има висока густина.со централна намали не ќе се скрши вашата плетенка риболов линија, трајни изградба.Ако имате било какви прашања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе ве вратиме повторно во рок од 24 часа се обидуваме се потрудиме да се направи сте задоволни.Тоа може да се користи.Преносни и удобен : изберете тежина на риболов тежина sinkers според вашите потреби, и тоа sinkers е погодно за отстранување и повторна употреба.Мекото снимки со централна намали не ќе се скрши вашата плетенка риболов линија, трајни изградба.Преносни и удобен : изберете тежина на риболов тежина sinkers според вашите потреби, и тоа sinkers е погодно за отстранување и повторна употреба.Сплит Шут Риболов Тегови : Постојат 5 различни тежина sinker во случај,секоја големина 20pcs,вкупно 100pcs.Доведе Шут Риболов Тегови : Мазна површина, одлична изработка, може да биде сериозна со рака.Одлично за потонувањето мамка за штрајк зона.Сплит Шут Риболов Тегови : Постојат 5 различни тежина sinker во случај,секоја големина 20pcs,вкупно 100pcs.

Карактеристики на производот

Поврзани производи