Makita НА-99960 6-1/2 28T Карбид-Падна Cordless Фрлам Виде Ножот
Свеж

Makita НА-99960 6-1/2 28T Карбид-Падна Cordless Фрлам Виде Ножот

DEN 1058.16

Во продавницата

За сечење дрво со Makita cordless 6-1/2" се фрлам кружни пили.На високо-одделение Карбид совети за издржливост.Ласерски сече слотови за потивок сечење и помалку вибрации.За да кинете парчиња на дрво.Целосно Појачани и стручно рака-tensioned челик видов плочи за вистински намалувања.

Карактеристики на производот

Поврзани производи