LOSTAR Спојки Вилушка Во Бел Домување 3892632, 471587 За 1964-1972 Chevrolet Chevelle El Camino & 1967-1972 Camaro
Свеж

LOSTAR Спојки Вилушка Во Бел Домување 3892632, 471587 За 1964-1972 Chevrolet Chevelle El Camino & 1967-1972

DEN 745.92

Во продавницата

✅Врвен Квалитет, Директно Одговара, 1-3 Дена За Испорака. ✅Компатибилност : 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet Chevelle; Видете подолу за целосна возило листа. ✅Подобрување На Перформансите.Лесна Инсталација.Висока Сигурност. ✅Замена ОЕМ ( Original Equipment Дел) Број : 3892632, 14550, 14037647, 14066235, 340278, 471587. ✅1 Година Неограничен-километражата Гаранција за Квалитет. 3892632. 14550. 14037647. 14066235. 340278. 471587. 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet Chevelle. 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet El Camino. 1970 1971 1972 Chevrolet Монте Карло. 1971-1972 Chevrolet GMC Спринт. 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet Chevy II Нова. 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet Camaro.Оваа Спојки Вилушка Ќе Собере Најмногу 3, 4, & Повеќето 5 Брзина Преноси.Двете 10 & 11 Инчен Спојки Можат Да Се Користат И Голема & Мали Блок Chevy Мотори. 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet Chevelle. 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet El Camino. 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet Chevy II Нова. 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet Camaro. 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet Chevelle. 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet El Camino. 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet Chevy II Нова. 1967 1968 1969 1970 1971 1972 Chevrolet Camaro.

Карактеристики на производот

Поврзани производи