Bloco Играчки 3 Во 1 Галактички Мисија | МАТИЧНИ Играчка | Астронаут Летало, Шатл Ракета | DIY Изградба на Сет (210 Парчиња)
Свеж

Bloco Играчки 3 Во 1 Галактички Мисија | МАТИЧНИ Играчка | Астронаут Летало, Шатл Ракета | DIY Изградба на

DEN 791.76

Во продавницата

210 парче изградба сет.создава три различни модели.се изгради, да се трансформира и да креираат модели.следете ја вашата имагинација!.се одликува со настава на состојба.Децата сакаат истражување на вселената, и нашата нова Галактички Мисијата ќе ги постави на курсот за безвременски часа на забава и безброј креативни можности како бесконечна како универзумот.Оваа 3-во-1 модел мутира од Ракета на Вселенската капсула и Истражување Rover.Тогаш тоа е до вас да се изгради вашиот пат до еден фасцинантен нова експедиција во секое време!Мисија контрола, ние сме имагинација лифт-оф..

Карактеристики на производот

Поврзани производи