5.11 Тактички Мажите 1.63-инчен Сиера Браво Плус Работа Должност Појас, MOLLE TacTec Компатибилни, Црна, Стил 59505
Свеж

5.11 Тактички Мажите 1.63-инчен Сиера Браво Плус Работа Должност Појас, MOLLE TacTec Компатибилни, Црна, Стил

DEN 1062.72

Во продавницата

СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ - Изградена за оперативна или рекреативни активности на отворено, оваа опрема е дизајн ефикасно да се минимизира непријатност, обезбедувајќи извонредна и сигурен функционалност.11 Тактички нуди широк спектар на производи кои ги вклучува кошули, панталони, чанти, додатоци и многу повеќе.Конструиран со повратни информации од службеници во областа, Сиера Браво Должност Појас ажурирања на традиционалните Сем Браун појас и ви дава адаптибилност и customizability треба да се создаде добра основа за вашиот тактички или должност гардероба.63 инчи внатрешна појас ширина, доставување на здрав и удобен за работа во клубот.11 Slick Stick Систем.Комплет вклучува главниот појас, внатрешниот појас и четири индивидуални голманите со dual-задржување кука и јамка/предвремени затворање да се задржи вашиот опрема цврсто во местото во текот на вашата смена.Дефинирање на својот бренд преку предизвик и цврстина, 5.Направена со користење на ултра-силна 1680 D најлон материјал со 1.ДОВЕРЛИВ БРЕНД - Развиена со квалитет во умот, 5.Оваа премија одделение појас е направена за да се обезбеди секој носителите со удобност при нуди чист изглед.Внатрешниот појас ширина 1.ПОДОБРЕН ДИЗАЈН - се Карактеризира со двоен појас конфигурација со Duraflex хардвер.63 инчен Конструиран со повратни информации од службеници во областа, Сиера Браво Должност за спроведување на законот должност појас за полнење ви дава адаптибилност и customizability треба да се создаде добра основа за вашата должност гардероба.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ ИЗГРАДБА - Практично дизајнирана да понуди издржливост за најсложените ситуации.11 ветувања подготвеност надвор од границите.Изградена од супер-еластични висока затегнувачка 1680 D најлон ткаенина, Сиера Браво има водоотпорен назад слој, кој го штити од дожд и влага.

Карактеристики на производот

Поврзани производи