VeCarTech Префрли седиштето Кожа Центар Конзола Капак/Покрие со Потпирач Компатибилен за 2007-2014 Chevy Silverado GMC Сиера
Свеж

VeCarTech Префрли седиштето Кожа Центар Конзола Капак/Покрие со Потпирач Компатибилен за 2007-2014 Chevy Silverado

DEN 1127.76

Во продавницата

Обичај прави скок седиште конзола капак/покрие Компатибилен со 2007 - 2014 Chevy Silverado Лавина Тахо GMC Сиера Yukon Префрли Седиштето Потпирач за Покривање работа Камион со конзола/префрли седиштето на сликата.Маска останува безбеден начин на кој ви овозможува да го подигнете вашиот скок седиште, без сè да паднат.Тоа, исто така, обезбедува центар рака одмор.Убав материјал, многу лесно за инсталација, лесно на моите лактот.Не-деструктивни монтажа опцијаИнсталира лесно без какви промени на вашата постоечка фабрика префрли седиштето/конзола.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД - ОВОЈ ОБЈЕКТ Е КАПАК САМО! - Конзола НЕ е вклучена.Боја : Центар Конзола капак.

Карактеристики на производот

Поврзани производи