Makita 164095-8 Rip Ограда за Кружни Пили, Црна
Свеж

Makita 164095-8 Rip Ограда за Кружни Пили, Црна

DEN 315.36

Во продавницата

Одговара на Makita модели 5005 BA, 5007 NB, 5057 KB, 5046 Dw B, 5621 DWA Кружни Пили.Пакет Димензии : 11.5" L x 4.8" W x 0.5" H. пакетот на телесната тежина е 0.5 фунти.Произведено во Кина.Makita 164095-8 Rip Ограда за Кружни Пили.

Карактеристики на производот

Поврзани производи