Aexit 100 Компјутери Цевка Фитинзи 3.2 mm Внатрешен Кол Црна Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Heatshrink Microbore Цевки Конектори Жица Заврши
Свеж

Aexit 100 Компјутери Цевка Фитинзи 3.2 mm Внатрешен Кол Црна Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Heatshrink

DEN 2025.60

Во продавницата

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Polyolefin.Net Тежина : 43g; Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Топлина се Смалуваат Цевка.Внатрешен Дијаметар : 3.2 mm/0.13".Главната Боја : Црна.Вкупна Должина : 60mm/2.4".Широко се користи во отпорен на Вода wire конектор во електронска опрема ,да се спречи истекување и повеќе нишки на жица печат отпорни на Вода, компоненти на запечатени влага-доказ, водоотпорен, заштита од корозија и изолација, заштита, печат отпорни на Вода, жица и кабел гранка метал изведба на заштита од корозија, поправка на жица и кабел, подводни пумпи и жици отпорни на Вода, итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи