Персоналните Бебе Ќебе со Името Обичај Бебе Ќебиња за Девојки Бебе Прилагодено Ќебиња Бебе Име Ќебе Слон Бебе Ќебе Персоналните Бебе Ќебиња за Девојки со Името 30x 40
Свеж

Персоналните Бебе Ќебе со Името Обичај Бебе Ќебиња за Девојки Бебе Прилагодено Ќебиња Бебе Име Ќебе Слон Бебе

DEN 792.00

Во продавницата

Обичај Уникатен Ќебиња - Кликнете прилагодите сега копчето, изберете повеќето омилен стил и додадете го вашето име за да прилагодено вашиот сопствен руно ќебе.ние ќе го уреди тоа за вас.Персоналните бебе ќебе со името може да се користи како постојан сувенири.Топло Персоналните Ќебиња со Совршен печатење ефект - Нашиот кориснички ќебиња имаат дебели купови, мека текстура и кожа-пријателски, Анти-исчезнат, Анти-Pilling, Навремено-Слободен.Печатени обрасци на фрлиле ќебе светла во боја, како и за печатење ефект трае долго време без боја исчезнува.Широк Спектар на употреба на Нашите Ќебе може да се користи како почетен ќебиња, отворено патување, бебе ќебиња, деца ќебиња, возрасни ќебиња, троседот ќебиња, кревет ќебиња, спиење ќебиња, слободно ќебиња, патување ќебиња, кампување ќебиња, нап ќебиња, кревет листови, tapestry итн.Toughful Обичај Подароци - Специјални Подароци за сите прилики и разни фестивали,како на пример, свадба, годишнина, роденден, бебе туш, церемонијата, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Божиќ и за денот на Благодарноста.Името прилагодено ќебе ќе биде memorail подарок за семејството и пријател.Меки Blankt Лесно да се Заштита - 100% висококвалитетен полиестер.50 Инчи X 60 Инчи(125*150cm).Измијте со ладна вода и потоа или нека се исуши без топлина.Микрофибер суши брзо и тоа ќе fluffier отколку пред тоа.Бојата нема да избледи и после многу мие.Боја : Option9 | Големина : 30*40inches.

Карактеристики на производот

Поврзани производи