Otaku Опрема 35 Црна Поместена Пена Bokken Самурајски Меч во Собата за Пракса, Спаринг, Cosplay, или Реквизит за Специјални Настани
Свеж

Otaku Опрема 35 Црна Поместена Пена Bokken Самурајски Меч во Собата за Пракса, Спаринг, Cosplay, или Реквизит

DEN 1031.76

Во продавницата

Познавање на локални, државни, федерални и меѓународни закони и/или статут е одговорност на buyer.Купувачот изрично се согласува да го обештети и држете безопасни на ова продавачот за сите побарувања кои произлегуваат директно или индиректно од набавка, поседување, или употреба на објектот во прекршување на важечките Федерални, Државни и Локални закони или прописи.By купување на овој објект, купувачот изречно потерници дека тој/таа е во согласност со сите применливи Федерални, Државни и Локални закони и прописи за набавка, поседување и употреба на објектот.35" Целокупната во должина Црна Катана Стил Меч во Собата.На тешки пена е доволно безбедно да се овозможи целосна брзина за фул контакт обука и активност без оштетување на вашиот опрема или вашиот тренинг партнер.Овој објект не е оружје.Otaku Опрема 35" Црна Пена Самурај Поместена Меч Поставите Катана Стил. 9" Пластични Зафат се Справи и 26" Поместена Bokken Пена Ножот.Бела Otaku Опрема Логото На Црна Висок Квалитет Пена.Доаѓа Со Две Парчиња.Ова е исто така одличен начин да се практикуваат фул контакт боречки вештини оружје вежби и додава возбуда во имагинарен swordplay.Јадрото е изградена со ABS пластика пена покривање.Тоа ќе биде на купувачот одговорност да се усогласат со сите Федерални, Државни и Локални закони со кои се регулира продажбата на кои било предмети кои се наведени, што може да се види, или се продаваат.Совршен за вежбање боречки вештини вежби или имагинарни swordplay.Нашите Пена Катана Стил Меч е одличен реквизит за било каков настан или лице.Овој објект е совршен за безбедна игра и за пракса спаринг, или како некој објект за да го додадете вашиот колекција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи