На Catskills Њујорк, NY Планина Семеен Одмор Подарок Торба Tote
Свеж

На Catskills Њујорк, NY Планина Семеен Одмор Подарок Торба Tote

DEN 693.60

Во продавницата

Ова намерно го вознемируваат планина-тематските Catskills планините дизајн за облека и оркестарот ќе направи специјален подарок за секој кој сака природата, културни активности, чуден продавници, и Catskill планини.Ако сте љубители на северот на државата Њујорк, планини, backpacking, пешачење, шопинг, чуден градови, и долго време на викендите се далеку од дома, овој дизајн е за вас. 16" x 16" кеса со две 14" долг и 1" широк црн памук webbing рака рачки.Направен од лесен, откачи полиестер платно-како ткаенина.Сите шевовите и стресот поени се двојно-stitched за издржливост, и на засилен дното flattens да се вклопи во повеќе предмети и задржете поголеми објекти.Место чисти/суво чистење само.Големина : 16 инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи