Метал Поднесување Кабинет Мобилна Канцеларија Кабинет Возен Фиоки Канцеларија Фиока Единица Метал Фиока Кабинет 3 Фиока Датотека Кабинет за A4 Писмо, Големина Виси
Свеж

Метал Поднесување Кабинет Мобилна Канцеларија Кабинет Возен Фиоки Канцеларија Фиока Единица Метал Фиока Кабинет

DEN 7007.76

Во продавницата

Материјал : тркалање датотека кабинет е сите-челик и невкусна, ладно валани челик е стабилна и издржливи, долгорочна употреба, без виткање и деформација, долг живот, постабилна и издржливи, водоотпорен и влага доказ и долг животен век.Карактеристики : Лесно подвижен casters, Фиока анти-паѓа дизајн, omfortable метал се справи, е Тежок трајни мобилни датотека кабинет.Безбедност : Безбедност механизам овозможува само една фиока отворени на време да се задржи вас и вашето семејство безбедно.Голем капацитет за дизајн на возниот фиоки : со забелешка слотови, класифицирани чување на датотеки, погоден за домаќинство, складирање, работа класификација на управување, голем простор за складирање, лесно складирање, независни фиоки, поудобно да се земе.Опсегот на примена на Мобилна Канцеларија Кабинет : за A4 Писмо, Големина Виси Датотека Папки.Боја : Бела.

Карактеристики на производот

Поврзани производи