2 ПАРЧИЊА ХСС Jobber Должина КОБАЛТ Пресврт Вежба Битови, (23/64)
Свеж

2 ПАРЧИЊА ХСС Jobber Должина КОБАЛТ Пресврт Вежба Битови, (23/64)

DEN 477.36

Во продавницата

【5% КОБАЛТ ВИСОКО-БРЗИНСКИ ЧЕЛИК】 : Класичен Високо-Брзински Челик Конструкција Со 5% Кобалт За Докажана Способност И Издржливост. 【СИЛА & ИЗДРЖЛИВОСТ】 : Направен Со ХСС М2, Rockwall Цврстина Ниво HRC60-65. 【2 ПАРЧИЊА】Дијаметар 23/64 инчен ,Вкупната Должина 4-7/8 инчи,Работи Должина 3-1/2 инчи. 【ПРОФЕСИОНАЛЦИ & DIY УПОТРЕБА】 : За Користење На Метал, Дрво & Пластика (Не За Употреба На Конкретни / Ѕидани). 【СОВРШЕН НАТПРЕВАР ЗА】 : Работилница или Сервис Возила.Големина : 23/64 во.

Карактеристики на производот

Поврзани производи